DeutschEnglishČeština

Neuvěřitelná Indie – Incredible India

SohamYoga - lekce jogy v Praze

„Neuvěřitelná Indie“ je slogan, který indická vláda používá k podpoře cestovního ruchu. Když do Indie přijedete poprvé, nejspíš z ní budete mít smíšené pocity. Pár věcí nebudete moct pochopit a mnoho turistů si díky nim bohužel vytvoří názor, kterého se potom snaží držet až do konce svého pobytu. 

Indie se chová jako žena, která čeká na svého prince na bílém koni. Vybere si jen toho, kdo ji umí akceptovat takovou, jaká je. Jakmile si vás vybere, vznikne pouto, které by se často dalo přirovnat k lásce na dálku. Mnoho lidí se tudíž vrátí domů a brzy už počítá dny, kdy budou znovu stát na letišti s letenkou do Delhi.
Jak vidím Indii já? Indie je překrásná, tajemná, magická a velice uvěřitelná. Věřím, že vás Indie také očaruje. Pokud se rozhodnete pro některý z mých kurzů, poznáte ji nejdříve z mého pravidelného vyprávění. Později se možná začnete o tuto zemi zajímat hlouběji a nakonec budeme sedět vedle sebe ve vlaku číslo 12017 z New Delhi do Rishikeshe a vzpomínat na okolnosti, které vás přivedly na tuto stránku.

Jestli si pohráváte s myšlenkou vyrazit do Indie, můžete se přidat ke mně, anebo se jen nechat inspirovat. Zaregistrujte se a můžete dostávat aktuality a nové články z www.sohamjoga.cz přímo do vaší e-mailové schránky.