DeutschEnglishČeština

Pojeďte se mnou

lekce jógy praha

Přichystal jsem si pro vás netypickou Pouť po Indii. Zvu vás na cestu, která ve vás probudí touhu poznat sebe sama. Cestu od začátku do konce propletenou poznáním, zážitky a uvolněným pozorováním neuvěřitelného způsobu života. Vydáme se na cestu, která probudí vaše smysly, chutě i fantazii. 

Budeme spolu cestovat po poutních místech, potkávat mnichy, poutníky a jogíny. Navštívíme ašramy a chrámy staré tisíce let. Nebudete se muset vzdát svého majetku ani pozice ve firmě a nejspíš si také ponecháte vaše zvyky a rituály, zároveň však poznáte a okusíte životní styl těch, kteří svůj život obětovali cestě do svého nitra a možná potkáme i ty, kteří již došli k cíli. 

Neopomeneme samozřejmě ani Taj-Mahal a budeme procházet kolem Indické brány, ale věřte mi, že to nebudou vaše nejkrásnější zážitky z našeho výletu. Možná budete mnohem raději vzpomínat na mnoho úžasných lidí, které potkáme nebo s nimiž se pustíme do zajímavé konverzace, nebo na indickou pohostinnost.

Při myšlence realizovat takový výlet jsem se nechal inspirovat jednou ze svých cest, při které jsem projel více jak 3500 km bez peněz, ubytování, pouze s dvěma kusy pletené bavlny přes sebe a taškou, kde jsem měl deku na přikrytí. S vámi budou peníze povolené, bude zařízeno pohodlné ubytování a oblečení si můžete vzít, kolik unesete. Přesto zažijete neopakovatelné dny propletené meditací a jógou na nejkouzelnějších místech Indie.

Pokud chcete, abych se stal vaším průvodcem po Indii i mimo tyto stránky, nebo pokud se toužíte přidat ke skupince příjemně smýšlejících lidí a vyrazit s nimi do Indie, neváhejte mě kontaktovat. Místo si můžete nezávazně rezervovat. Určitě se také zaregistrujte, abyste získávali průběžné informace o naplnění kapacity.

 

Delhi-Haridwar-Rishikesh-Gangotri-Delhi

Předběžný termín cesty: ...