DeutschEnglishČeština

Ahoj všichni, jsem z Mělníka, a velice ráda a pravidelně navštěvuji tyto nedělní lekce jógy. Všem vřele doporučuji!! Nejsem úplný začátečník, s jógou jsem se již setkala i jinde a musím opravdu uznat, že náš lektor jógy Láďa, je velice příjemný a zkušený lektor, při cvičeni asán, nás neustále kontroluje a opravuje v pozicích, abychom je prováděli správně. Lekce jsou uvolněné a vedené zábavnou formou a v přátelském duchu. Takže se po Józe vždy cítím uvolněná a nabitá energií, to že druhý třetí den, cítím určité partie, samozřejmě ke cvičení patří. Takže ještě jednou všem doporučuji!     

Bohunka L.


... můžu řici, že téměř celý týden jsem měla tolik energie, bylo to až obtěžující, nejvíce pro mé okolí :-)). V neděli po 4 hodinách cesty domu jsem ještě do 3 do rána ponocovala a ani bych spát vlastně chodit nemusela :-) ....

Martina V.


Ahoj, ráda bych Tobě i Shefali ještě jednou poděkovala za krásný víkend. Pomohl mi spoustu věcí si uvědomit. I když cítím kromě uší, snad všechny části těla:-))) rozhodně mě inspiroval k pokračování v józe a trochu jiném způsobu života ..

Hanka S.Když jsme s kamarádkou vybírali kam vyrazíme na jóga víkend, zajímal nás především bohatý program a dobré jídlo:) Oboje jsme našli právě během našeho pobytu v Dětenicích. Celý víkend jsme byli na indické vegetariánské stravě, připravované rodilou Indkou, pro mě skvělý zážitek. Jak náš den probíhal? Vstávalo se velice časně a ihned jsme začali meditovat. Ano, meditovat:) To pro mě bylo největší překvapení, jelikož jsem nikdy předtím tento zážitek neprožil. A takhle to vlastně probíhalo celý víkend - meditace, jóga, meditace v chůzi, jóga a pokrmy. Nebudu Vám lhát, meditace mě trošku bolela, protože jsem nebyl zvyklý chvilku sedět na jednom místě:), ale všechno bylo v rámci nějakých mezí. Bylo to velice příjemné, stejně jako ostatní účastníci kurzu. Ve volných chvílích jsme spolu trávili čas povídáním a sdělováním si vlastních zážitků a zkušeností. Všude byla pozitivní energie:) Kdo touží po poznání něčeho nového, tak i nových kultur, vřele doporučuji :)

David V.


…dva dny, dvě noci ve světě unikátní kombinace meditačních technik * jógy * indické kuchyně. To vše v příjemném komorním prostředí s inspirativními lidmi. Odpočinula jsem si, načerpala energii, protáhla i pomyslná zákoutí svého těla a už se moc těším na příště. Děkuju Láďo a Shefali!

Markéta H.